249. 19. és 20. századi festmények > Sziklás tengerpart

578. Romek Árpád (Budapest, 1883 - Budapest, 1960)

Sziklás tengerpart

olaj, karton

25,5*37,5 cm

j.b.l.: Romek Árpád