249. 19. és 20. századi festmények > Szilvaszedő - Család - Jelenet, 3 db

555. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Szilvaszedő - Család - Jelenet, 3 db

tempera, tus, papír

130*110 mm; 130*60 mm; 100*90 mm

j.j.l.: Vörös Géza; j.j.l.: Vörös Géza; j.n.

a művész eredeti kereteiben