249. 19. és 20. századi festmények > A piros szemű hal, 1966

735. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

A piros szemű hal, 1966

olaj, műlemez

36*26 cm

j.j.l.: Szász Endre 1966