249. 19. és 20. századi festmények > Kikötőrészlet gőzhajóval

450. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Kikötőrészlet gőzhajóval

olaj, fa

14*25 cm

j.j.l.: Mendlik

BÁV 30/200.