249. 19. és 20. századi festmények > Leányportré, 1914

494. Kitzinger Gizella (működött a nagybányai szabadiskolában 1913–14-ben)

Leányportré, 1914

olaj, vászon

48,5*39 cm

j.b.l.: K. G. 1914