249. 19. és 20. századi festmények > "Almaszüret" (vázlat)

672. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

"Almaszüret" (vázlat)

grafit, papír

280*190 mm

j.j.l.: Márffy