249. 19. és 20. századi festmények > Folyó menti házak, 1941

647. Basilides Barna (Tornaalja, 1903 - Budapest, 1967)

Folyó menti házak, 1941

305*410 mm

j.b.l.: Basilides Barna 1941

szén, papír, kartonra ragasztva