249. 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet, 1912

486. Perlmutter Izsák (Pest, 1866 - Budapest, 1932)

Asztali csendélet, 1912

olaj, fa

16*24 cm

j.j.l.: P. I. és Perlmutter; ho. felirat: Perlmutter fecit 1912