249. 19. és 20. századi festmények > "Thoroughbreds", 1938

731. Icart, Louis (Toulouse, 1880 - Párizs, 1950)

"Thoroughbreds", 1938

560*950 mm

j.j.l.: Louis Icart; b.l.: 159

színezett hidegtű, papír