249. 19. és 20. századi festmények > Lányok a forrásnál

522. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Lányok a forrásnál

olaj, karton

44*63 cm

j.j.l.: Herman Lipót