249. 19. és 20. századi festmények > Szolnoki Tisza-part

580. Szlányi Lajos (Pest, 1869 - Budapest, 1949)

Szolnoki Tisza-part

olaj, fa

29*20,5 cm

j.j.l.: Szlányi L.

BÁV 43/231