249. 19. és 20. századi festmények > Ülő legény

653. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Ülő legény

tus, fedőfehér, papír

315*245 mm

j.j.l.: Mednyánszky Beckó