249. 19. és 20. századi festmények > Hegyvidéki táj udvarházzal, 1912

448. Wellmann Róbert (Szerdahely, 1866 - Paks, 1946)

Hegyvidéki táj udvarházzal, 1912

akvarell, karton

280*345 mm

j.b.l.: W. R. 1912 (ligatúrás)