249. 19. és 20. századi festmények > Esti meseváros

681. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

Esti meseváros

olaj, farost

58*56 cm

j.j.l.: Bornemisza

sérült, restaurált