249. 19. és 20. századi festmények > Hölgyek enteriőrben, 1946

632. Legat, Albert (Zimony, 1882 - ?)

Hölgyek enteriőrben, 1946

olaj, karton

41,5*36 cm

j.b.l.: Legat A.; j.j.l.: Legat A. 46