249. 19. és 20. századi festmények > Műteremben

593. Rubovics Márk (Pest, 1867 - Budapest, 1947)

Műteremben

olaj, fa

25,5*20,5 cm

j.j.l.: Rubovics M.; ho.: Grill Gergely aukciós raglap