249. 19. és 20. századi festmények > Virágzó fák, 1955

581. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)

Virágzó fák, 1955

olaj, vászon

50,5*64 cm

j.j.l.: P. Kováts F.