249. 19. és 20. századi festmények > Férfi portré

721. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Férfi portré

pasztell, tus, papír

235*180 mm

j.j.l.: Schönberger, ho.: Lány galambbal