249. 19. és 20. századi festmények > Imádkozó atyafi

480. Nagy Oszkár (Pécska, 1883 - Nagybánya, 1965)

Imádkozó atyafi

olaj, karton

66*46,5 cm

j.j.l.: Nagy Oszkár