249. 19. és 20. századi festmények > Ezüst híd a Balatonon

407. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Ezüst híd a Balatonon

olaj, vászon

86*65 cm

j.b.l.: Halvax Gyula