249. 19. és 20. századi festmények > Dél-Tirol, 1916

655. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

Dél-Tirol, 1916

szén, papír

405*500 mm

j.j.l.: emlék Otsanából (Fiume mellett) Frank Frigyes 1916 Dél Tirol