249. 19. és 20. századi festmények > Balatoni szőlődomb ősszel

630. Breznay József (Budapest, 1916 - Budapest, 2012)

Balatoni szőlődomb ősszel

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Breznay