249. 19. és 20. századi festmények > "Merengő", 1912

479. Papp Aurél (Érkávás, 1879 - Szatmárnémeti, 1960)

"Merengő", 1912

olaj, vászon kartonra ragasztva

48*44 cm

j.j.l.: Papp Aurél 1912

Missionart Galéria III. aukció 100. tétel, Sotheby's 1987 429. tétel