479. Papp Aurél (Érkávás, 1879 - Szatmárnémeti, 1960)
"Merengő", 1912
olaj, vászon kartonra ragasztva
48*44 cm
j.j.l.: Papp Aurél 1912
Missionart Galéria III. aukció 100. tétel, Sotheby's 1987 429. tétel