249. 19. és 20. századi festmények > "Ecce homo" ("Az ember 1945-ben")

685. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

"Ecce homo" ("Az ember 1945-ben")

olaj, farost

60*50 cm

j.j.f.: Klie; ho. felirattal