249. 19. és 20. századi festmények > Kikötő vörös vitorlákkal

636. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Kikötő vörös vitorlákkal

olaj, farost

50*70 cm

j.b.l. és hátlapon: Schéner