249. 19. és 20. századi festmények > "Pista meg a gyerekek rakják az asztagot", 1920

541. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

"Pista meg a gyerekek rakják az asztagot", 1920

pasztell, papír

26,5*36 cm

j.j.l.: Rónai; ho. autográf felirat: "Pista és a gyerekek rakják az asztagot 1920 szeptember hó 30. Rippl-Rónai"

Feltehetően kiállítva: Rippl-Rónai József gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1920 november (kat. 17. Asztag rakás)