249. 19. és 20. századi festmények > Balatoni vitorlások, 1960

410. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Balatoni vitorlások, 1960

olaj, vászon

70,5*90,5 cm

j.j.l.: Halvax Gyula 1960