249. 19. és 20. századi festmények > Kecskék a Zazar-parton

563. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)

Kecskék a Zazar-parton

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: P. Kováts Ferenc