249. 19. és 20. századi festmények > Kompozíció, 1975

698. Kolozsváry Zsigmond (Bánffyhunyad, 1899 - La Chaux - de Fonds, Svájc, 1983)

Kompozíció, 1975

olaj, vászon

65*92 cm

j.b.l.: Kolos-Vary 975