249. 19. és 20. századi festmények > Kopár fák, 1928

673. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)

Kopár fák, 1928

kréta, papír

320*245 mm

j.j.l.: Perlrott Csaba 928