249. 19. és 20. századi festmények > Férfi portré, 1924

644. Szegedi Szüts István (Budapest, 1893 - ?)

Férfi portré, 1924

rézkarc, papír

130*95 mm

j.j.l.: Szegedi Szüts; b.l.: 924; "Somlay Artúrnak a legnagyobb magyar színésznek hódolattal"