249. 19. és 20. századi festmények > Hajók a Dunán, 1936

579. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)

Hajók a Dunán, 1936

tempera, karton

39*49 cm

j.j.l.: Cserepes 1936