732. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)
"Falu a Balatonnál", 1968
olaj, farost
50*70 cm
j.j.l.: Fenyő 68; ho.: Műcsarnok X. őszi tárlat cédula
BÁV 36/69., 46/61., sérült