249. 19. és 20. századi festmények > Varrogató lány, 1911

517. Kober Leo (Brünn, 1876 - New York, 1931)

Varrogató lány, 1911

olaj, vászon

64,5*65,5 cm

j.b.f.: Kober; j.j.l.: Kober 1911

kis sérüléssel