249. 19. és 20. századi festmények > "Svájci táj"

418. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)

"Svájci táj"

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Csáki Maronyák