249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet cirmossal, 1961

499. Zirkelbach László (Budapest, 1916 - ?)

Csendélet cirmossal, 1961

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Zirkelbach László 1961