249. 19. és 20. századi festmények > Krisztus összeroskad a kereszt súlya alatt VÉDETT - NO EXPORT

466. Réti István (Nagybánya, 1872 - Budapest, 1945)

Krisztus összeroskad a kereszt súlya alatt VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

150*190 cm