249. 19. és 20. századi festmények > Kisasszonyok a parkban, 1926

552. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Kisasszonyok a parkban, 1926

olaj, karton

46*63 cm

j.j.l.: Berkes A. 1926