249. 19. és 20. századi festmények > Hölgyek

712. Hajdú István (Etienne Hajdu) (Torda, 1907 - Bagneux, 1996)

Hölgyek

380*285 mm

j.j.l.: Hajdú; b.l.: E. A.

préselt merített papír