249. 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet szódás szifonnal

595. Magyar festő, 20. sz. közepe

Asztali csendélet szódás szifonnal

olaj, rétegelt lemez

56*70 cm

j.j.l.: töredékes