249. 19. és 20. századi festmények > Nagybányai udvar szikrázó napsütésben

459. Boemm Ritta, Fehér Kálmánné

Nagybányai udvar szikrázó napsütésben

olaj, vászon

70*60 cm

j.j.l.: Boemm Ritta