249. 19. és 20. századi festmények > Erdélyi táj legelővel

440. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958) -nak tulajdonítva

Erdélyi táj legelővel

olaj, vászon

118,5*167 cm

j.j.l.: töredékes