249. 19. és 20. századi festmények > Reggeli a kertben, 1978

641. Kunt Ernő (Sopron, 1920 - Miskolc, 1994)

Reggeli a kertben, 1978

olaj, vászon

70*100 cm

j.j.l.: Kunt 78