249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet őszi virágokkal és kagylóval, 1939 körül

495. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Csendélet őszi virágokkal és kagylóval, 1939 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

66*53 cm

j.b.l.: Vörös Géza