249. 19. és 20. századi festmények > Lány szőlőfürtökkel, 1938

502. Bardócz Árpád (Budapest, 1882 - Budapest, 1938)

Lány szőlőfürtökkel, 1938

olaj, vászon

68,5*55,5 cm

j.b.l.: Bardócz Árpád 938