249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet, 1923

507. Csikós Antónia, Krizsán Jánosné (Debrecen, 1887 - Nagybánya, 1987)

Csendélet, 1923

olaj, vászon

65*53 cm

j.j.l.: K. Csikos A.; ho. felirat: 1923