249. 19. és 20. századi festmények > Felsőbányai ház

425. Litteczky Endre (Szatmárnémeti, 1880 - Szatmárnémeti, 1953)

Felsőbányai ház

olaj, karton

34*45 cm

j.j.l.: Litteczky