249. 19. és 20. századi festmények > "Acicastello", 1964

634. Demjén Attila (Dicsőszentmárton, 1926 - Budapest, 1973)

"Acicastello", 1964

olaj, vászon

60*90 cm

j.j.l.: Demjén A. Acicastello 964