249. 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré

511. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Hölgyportré

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Belányi

BÁV 96/106