249. 19. és 20. századi festmények > Őszi munkák, 1920-as évek

559. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Őszi munkák, 1920-as évek

olaj, vászon

66,5*80 cm

j.j.l.: Márffy Ödön